ליטוש מדרגות ישנות


עם חלוף השנים, כתוצאה מהתנועה הרבה בהן, מתמלאות המדרגות בלכלוך רב ובכתמים, הן מגיעות לשחיקה ומקבלות מראה מוזנח. טיפול במראה המדרגות מצריך תחזוקה של אחת לכמה שנים.  כאשר המדרגות מגיעות למצב של שחיקה, קיים דחף להחליף אותן במדרגות חדשות. עם ביצוע ליטוש מדרגות ניתן יהיה להגיע לתוצאות הרצויות, מבלי לרכוש ולהתקין מדרגות חדשות.

המצאותן של מדרגות בבית יכול להקשות על ניקיון הבית וחוסר היכולת לנקות את המדרגות עד לרמה מושלמת יכול בהחלט להיות מתסכל. 

אכן, באמצעות הניקוי הרגיל והסטנדרטי, יהיה זה בלתי אפשרי להגיע לרמת ניקיון מקסימאלית של המדרגות. במרוצת השנים מתמלאות המדרגות בסדקים ובסימנים אחרים שבמהלך ניקיון הבית הפשוט-לא ניתן יהיה להפטר מהם.

כאן ליטוש מדרגות נכנס לתמונה. ליטוש מדרגות מאפשר לשדרג את מראה המדרגה ולהעלים את הכתמים והסימנים הישנים כלא היו!
ליטוש מדרגות מעניק מראה מטופח לחדר המדרגות שלכם ומקנה למדרגות מראה מבריק ונקי במיוחד לכל מדרגה.

אצלנו בפאפא פוליש עובד צוות מומחים מיומנים בעבודות פוליש וליטוש חדרי מדרגות. אנו מבצעים ליטוש מדרגות באמצעות המיכשור האיכותי ביותר ותוך שימוש בחומרים מצויינים המתאימים בדיוק למדרגות שלכם.

השיטה הנפוצה לביצוע ליטוש מדרגות היא באמצעות כריות יהלום, המיועדות להסרת השכבה העליונה של המדרגה ומטפלת בהסרת כתמים שומניים ובליטוש סדקים הנמצאים בשכבה העליונה של המדרגה.

מלבד שיטה זו, ב"פאפא פוליש" מסוגלים לבצע ליטוש מדרגות באמצעות דיסק יהלום-שיטה המיועדת למדרגות המצויות בדרגת בלאי ולכלוך גבוהה מאוד. התוצאה-הכניסה לביתכם מטופחת ומרהיבה. ליטוש מדרגות מחזיר את הברק לגרם המדרגות שלכם ומעניק להן מראה נקי, כמו חדש.