ליטוש מרצפות שיש


גם רצפת שיש חדשה וגם ישנה, עשויות להזדקק לליטוש בכדי להביא את המרצפות לגובה שווה, לדאוג למרווחים אחידים בין האריחים וכמובן- הענקת מראה מבריק וחדיש לרצפה כולה. ליטוש אריחי שיש נועד לאפשר לרצפת השיש להיות בשיא יוקרתה.

ליטוש שיש בדומה לליטוש אבן, מצריך גם הוא עבודה דקדקנית. יש הטוענים כי כאשר מדובר בליטוש שיש, נדרשת מיומנות של אמן.

אחד היתרונות בביצוע ליטוש שיש הוא הצורך המועט בתחזוקה והניקוי, וכמובן המראה האסתטי המתקבל עם ביצוע ליטוש שיש ואשר מחזיק מעמד במשך שנים ומגן על האריח.

בביצוע ליטוש שיש באמצעות מכונה ייעודית, אנו מסירים את השכבה העליונה אשר לאורך השנים צברה שריטות, לכלוך רב וכתמים עיקשים.
אנו מבצעים פתיחה של המרווחים בין המרצפות ושואבים מתוכם את הלכלוך והאבק. אנו מתאימים את גוון דבק המילוי לגוון האריחים ומבצעים מילוי. לאחר מכן מתבצע ליטוש שיש באמצעות אבני יהלום המביאות את המשטח למצב אחיד ושווה.
לבסוף מבצעים גימור באמצעות סילר.

המראה המתקבל בסיום הליטוש, מעניק לבית מראה קלאסי עשיר ויוקרתי. מומלץ לסיים את התהליך עם ביצוע פוליש קריסטל אשר נותן אפקט מבריק, חדש ונוצץ לאריחים ומהווה שכבת הגנה נוספת על גבי הרצפה כולה. 
תהליך ליטוש שיש דומה מאוד לתהליך ליטוש אבן אך מבוצע באופן עדין ודקדקני הרבה יותר, זאת על מנת לא לפגוע באריח ולגרום נזקים שיהיו בלתי הפיכים.

ביצוע ליטוש שיש מחייב שימוש בציוד מקצועי והחזקה במיומנות הנדרשת. אנו בפאפא פוליש בעלי ניסיון רב בביצוע ליטוש שיש ומתחייבים לעמוד בדרישות הלקוח ולספק שירות מקצועי ואדיב.

ניתן ליצור עמנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.